Konkurs Chemiczny

Szanowni Państwo,

Poniżej zamieszczamy wyniki II etapu XXVII Konkursu Chemicznego UAM. Zgodnie z regulaminem tegorocznej edycji Konkursu, do etapu finałowego zakwalifikowało się 15 najlepszych uczestników II etapu, są to uczniowie, którzy uzyskali co najmniej 111 punktów.

Informujemy, że etap finałowy będzie miał formę eksperymentalną i odbędzie się dnia 4. marca br., o godz. 11.00, w sali laboratoryjnej nr 2.91, na pierwszym piętrze budynku Collegium Chemicum, przy ul. Uniwersytetu Poznańskiego 8 w Poznaniu.

Jednocześnie przypominamy, iż zgodnie z pkt. 20. regulaminu tegorocznej edycji Konkursu: „Warunkiem uczestnictwa w etapie finałowym jest przedstawienie przez ucznia aktualnej, imiennej polisy NNW (zapewnionej przez szkołę lub wykupionej indywidualnie) obejmującej udział w pozalekcyjnych zajęciach laboratoryjnych. Komitet Organizacyjny zaleca uczestnikom również posiadanie ubezpieczenia OC na czas trwania etapu finałowego”.

W razie pytań, bądź wątpliwości dotyczących organizacji i przebiegu Konkursu prosimy o kontakt z Komitetem Organizacyjnym poprzez e-mail: konkurs@amu.edu.pl lub telefonicznie na nr 061-829-1611.

XXVII Konkurs Chemiczny

XXVI Konkurs Chemiczny

XXV Konkurs Chemiczny

XXIV Konkurs Chemiczny

XXIII Konkurs Chemiczny

XXII Konkurs Chemiczny

XXI Konkurs Chemiczny

XX Konkurs Chemiczny

XIX Konkurs Chemiczny

XVIII Konkurs Chemiczny

XVII Konkurs Chemiczny

XVI Konkurs Chemiczny

XV Konkurs Chemiczny

XIV Konkurs Chemiczny

XIII Konkurs Chemiczny

XII Konkurs Chemiczny

XI Konkurs Chemiczny

X Konkurs Chemiczny

IX Konkurs Chemiczny

VIII Konkurs Chemiczny

VII Konkurs Chemiczny

VI Konkurs Chemiczny

V Konkurs Chemiczny