Data wydarzenia:

Erasmus Day na Wydziale Chemii

Szanowne Studentki, Szanowni Studenci,

Serdecznie zapraszamy Was na niezwykłe wydarzenie – Erasmus Day  na naszym Wydziale Chemii! To będzie niepowtarzalna okazja, aby zgłębić świat możliwości, jakie stwarza program Erasmus.

Czekają na Was:

• Przedstawienie oferty programu: Poznacie wszystkie aspekty wyjazdów, dostępne uniwersytety i możliwości rozwijania swoich zainteresowań w ramach tego wyjątkowego programu.
  • Spotkanie z uczestnikami projektu: Usłyszycie inspirujące historie i doświadczenia studentów, którzy mieli okazję uczestniczyć w wymianie w poprzednich latach. Będziecie mieli okazję zadać pytania i porozmawiać z nimi na temat ich przygód za granicą.
  • Poczęstunek: Nie zabraknie również czasu na luźne rozmowy przy kawie, herbacie i przekąskach.

Czas: 25.01.2024 o godzinie 11:00 Miejsce: sala Rady Wydziału Chemii UAM

Dołączcie do nas, aby odkryć, jak Erasmus może zmienić Wasze życie i otworzyć drzwi do nowych możliwości!