Data wydarzenia:

Dziekan Wydziału Chemii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza
w Poznaniu uprzejmie informuje,

że w dniu 27 września 2024 roku o godz. 15:00

w trybie zdalnym, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej

mgr. inż. Jakuba Szewczyka

"Development and Characterization of Polydopamine/Semiconductor Laminar Heterostructures for Efficient Photocatalytic Applications”

Promotor: Prof. UAM dr hab. inż. Emerson Coy
Promotor pomocniczy: Dr Mikhael  Bechelany (hDr)

Recenzenci:

prof. Juan Carlos Colmenares Quintero, Instytut Chemii Fizycznej PAN
Prof. Vincent Ball, Université de Strasbourg
prof. PG dr hab. inż. Jacek Ryl, Politechnika Gdańska

Obrona pracy doktorskiej będzie realizowana w trybie zdalnym za pośrednictwem platformy MS Teams. Aby wziąć udział w posiedzeniu zdalnym należy  wysłać zgłoszenie co najmniej 48 godzin przed rozpoczęciem obrony na adres: magcza10@amu.edu.pl.

Z pracą doktorską można zapoznać się w Bibliotece Głównej UAM, ul. Ratajczaka 38, natomiast z recenzjami i streszczeniem rozprawy pod adresem: https://chemia.amu.edu.pl/nauka-i-badania/recenzje-dysertacji-naukowych/recenzje-doktoratow

Nazwa Numer Obowiązujący od / Kto wydał Pobierz plik
Szewczyk-Jakub_zawiadomienie-o-terminie-obrony-doktorskiej.pdf 9.09.2024 Malwina Gabryel
PDF