Znamy wyniki II etapu XXVII Konkursu Chemicznego!

Szanowni Państwo,
w zakładce Konkursu Chemicznego zamieszczone zostały wyniki II etapu XXVII Konkursu Chemicznego UAM  wraz z arkuszem z tegorocznymi zadaniami i odpowiedziami: https://chemia.amu.edu.pl/wspolpraca/dla-szkol/konkurs-chemiczny

Zgodnie z regulaminem tegorocznej edycji Konkursu, do etapu finałowego zakwalifikowało się 15 najlepszych uczestników II etapu, są to uczniowie, którzy uzyskali co najmniej 111 punktów.

Informujemy, że etap finałowy będzie miał formę eksperymentalną i odbędzie się dnia 4. marca br., o godz. 11.00, w sali laboratoryjnej nr 2.91, na pierwszym piętrze budynku Collegium Chemicum, przy ul. Uniwersytetu Poznańskiego 8 w Poznaniu.

Jednocześnie przypominamy, iż zgodnie z pkt. 20. regulaminu tegorocznej edycji Konkursu: „Warunkiem uczestnictwa w etapie finałowym jest przedstawienie przez ucznia aktualnej, imiennej polisy NNW (zapewnionej przez szkołę lub wykupionej indywidualnie) obejmującej udział w pozalekcyjnych zajęciach laboratoryjnych. Komitet Organizacyjny zaleca uczestnikom również posiadanie ubezpieczenia OC na czas trwania etapu finałowego”.

W razie pytań, bądź wątpliwości dotyczących organizacji i przebiegu Konkursu prosimy o kontakt z Komitetem Organizacyjnym poprzez e-mail: konkurs@amu.edu.pl lub telefonicznie na nr 061-829-1611.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom!