Data publikacji w serwisie:

EPiC - relacja z pierwszego półrocza i zapowiedź kolejnych zajęć

Choć wakacje dobiegają końca, my mamy dobrą wiadomość. Bo koniec wakacji, to początek drugiego półrocza projektu EPiC! A w nim kolejna porcja fascynujących spotkań z nauką, zajęć laboratoryjnych i efektownych eksperymentów. W najbliższym czasie Prowadzący przygotują dla Was warsztaty z chemii cukrów, chemii środków czystości, kinetyki chemicznej, a także ponownie umożliwią Wam wykonanie wymarzonych eksperymentów.

Wrócą też warsztaty i wykłady dla uczniów szczególnie zainteresowanych chemią i planujących starty w olimpiadach i konkursach przedmiotowych.

Ponadto, nasi Naukowcy zaproszą Was na kontynuację wycieczki po układzie okresowym pierwiastków chemicznych, biorąc tym razem na warsztat pierwiastki z bloku p. Jako nowość zaproponują wzięcie udziału w debatach poruszających ciekawe zagadnienia z życia codziennego.

Tymczasem jednak zachęcamy do zapoznania się ze sprawozdaniem z działań przeprowadzonych w ramach projektu EPiC w poprzednim semestrze – niech to będzie dla Was zachętą do obserwowania profili projektu i brania udziału w EPiCkich wydarzeniach - publikacja harmonogramu na semestr zimowy 2023 i start rekrutacji na wydarzenia już wkrótce!

Zobacz sprawozdanie z pierwszego półrocza
Śledź profil EPiC na Facebooku
Obserwuj EPiCki Instagram
Zajrzyj na blog z eksperymentami i ciekawostkami