Znamy wyniki II etapu XXVI Konkursu Chemicznego!

Szanowni Państwo,

Poniżej zamieszczamy wyniki II etapu XXVI Konkursu Chemicznego. Do etapu finałowego zakwalifikowali się uczestnicy, którzy zdobyli co najmniej połowę możliwych do zdobycia punktów (nie mniej niż 89,5 pkt.).

Etap finałowy odbędzie się dnia 26. lutego 2022 r. o godz. 11.00 w sali laboratoryjnej nr 2.91, w budynku Collegium Chemicum Wydziału Chemii UAM, przy ul. Uniwersytetu Poznańskiego 8 w Poznaniu.

Przypominamy, iż etap finałowy jest etapem eksperymentalnym. Organizatorzy zapewniają uczestnikom niezbędną odzież ochronną (okulary, rękawiczki i kitle laboratoryjne). Jednakże uczestnicy zobowiązani są do posiadania ubezpieczenia OC na czas zawodów i powinni okazać stosowny dokument potwierdzający zawarcie umowy ubezpieczenia przed przystąpieniem do udziału w finale Konkursu.

Ponadto, przypominamy, iż ze względu na panującą sytuację epidemiczną, uczestnicy zobowiązani są do przekazania organizatorom wypełnionego i podpisanego „Oświadczenia o stanie zdrowia uczestnika Konkursu Chemicznego”, stosowny formularz znajdą Państwo poniżej.

W razie pytań, bądź wątpliwości dotyczących organizacji i przebiegu Konkursu prosimy o kontakt z Komitetem Organizacyjnym poprzez e-mail: konkurs@amu.edu.pl lub telefonicznie na nr 061-829-1708.