Data wydarzenia:

Dzień Kół Naukowych UAM

Dzień Kół Naukowych jest wydarzeniem promującym działalność kół naukowych i organizacji studenckich naszego Uniwersytetu. Ich liczba sięga prawie 200! Będzie to zatem doskonała okazja do zaprezentowania swoich zainteresowań i pasji, przedstawienia osiągnięć, a także nawiązania nowych znajomości i wymiany poglądów.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy nie tylko członków kół, lecz także studentów zainteresowanych dołączeniem do koła/organizacji studenckiej, jak i każdego zainteresowanego ich działalnością.

DKN odbędzie się 14.04.2023 roku na Wydziale Chemii. Na uczestników czekać będą różnorodne szkolenia, konkursy oraz poczęstunek.

9:00 - rejestracja kół
10:30 rozpoczęcie wydarzenia

Szczegóły w wydarzeniu na Facebooku

W razie pytań prosimy o kontakt z Koordynatorką wydarzenia, Panią Dominiką Kółeczko (domkol15@st.amu.edu.pl).