Znamy wyniki konkursu chemicznego Kahoot!

Znamy już zwycięzców konkursu chemicznego w aplikacji Kahoot, który przygotowaliśmy dla uczniów z Polski i Ukrainy. Bardzo się cieszymy tak dużym zainteresowaniem naszą grą!

W pełnej wersji konkursu (18 pytań) wzięło udział aż 101 osób. Wygrała „Klaudia Łys” z największą ilością punktów 17 397.

Pełny skład podium zgodnie z zapisem pseudonimu uczestników:

• I miejsce  - „Klaudia Łys” – 17 397 pkt.
  • II miejsce – „Kornelia De” – 17 330 pkt.
  • III miejsce – „Jakub Kró” – 17 324 pkt.

W  I części konkursu  (9 pytań)

• I miejsce – „hydrogenfluoride” – 8690 pkt.
  • II miejsce – „Wiktoria” – 8648 pkt.
  • III miejsce – „Marianna Bła” – 8643 pkt.

W  II części konkursu (9 pytań)

• I miejsce – „Marianna Bła” – 8732 pkt.
  • II miejsce – „Kornelia Der” – 8699 pkt.
  • III miejsce – „Maja Bier” – 8683 pkt.

Każda osoba, która zajęła I miejsce otrzyma chemiczną nagrodę -  autorską grę Wydziału Chemii UAM “Chemiczne memory” .

Jednocześnie wszystkie osoby, które zajęły I, II i III miejsce w każdej z części quizzu zostaną zaproszone na warsztaty chemiczne przeprowadzone na Wydziale Chemii UAM.

Prosimy wymienione powyżej osoby o podanych pseudonimach o kontakt mailowy do dnia 6 maja br. w celu dopełnienia formalności, adres: wchmedia@amu.edu.pl

Wszystkim zwycięzcom i uczestnikom konkursu jeszcze raz serdecznie gratulujemy!

Ми вже знаємо переможців хімічного конкурсу в додатку Kahoot, який ми підготували для учнів з Польщі та України. Ми здивовані таким великим інтересом до нашої гри.

У повній версії конкурсу (18 питань) взяли участь аж 101 особа. Переможцем стала "Klaudia Łys" з найбільшою кількістю 17 397 балів.

Повний склад подіуму згідно псевдонімів учасників:

• 1 місце – «Klaudia Łys» – 17 397 балів.
  • 2 місце – «Kornelia De» – 17 330 балів
  • 3 місце – «Jakub Kró» – 17 324 бали.

У першій частині конкурсу (9 питань)

• 1 місце – «hydrogenfluoride» – 8690 балів.
  • 2 місце – «Wiktoria» – 8 648 балів.
  • 3 місце – «Marianna Bła» – 8643 бали

У другій частині конкурсу (9 питань)

• 1 місце – «Marianna Bła» – 8732 бали
  • 2 місце – «Kornelia Der» – 8699 балів
  • 3 місце – «Maja Bier» – 8683 бали

Кожен, хто посів перше місце, отримає оригінальну гру від хімічного факультету Університету Адама Міцкевича «Хімічна пам’ять».

При цьому всі особи, які зайняли 1-е, 2-е та 3-є місце в кожній частині вікторини, будуть запрошені на хімічні семінари, які проводяться на хімічному факультеті Університету Адама Міцкевича.

Дуже просимо вищезгаданих осіб з псевдонімами зв’язатися з організаторами конкурсу за наданою електронною поштою для виконання формальностей, адреса електронної пошти: wchmedia@amu.edu.pl (до 6.05.2022).

Ще раз від щирого серця вітаємо всіх переможців та учасників конкурсу.