Data publikacji w serwisie:

XXIV Forum Zeolitowe

Szanowni Państwo,

mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w XXIV Forum Zeolitowe, najważniejszym polskim wydarzeniu naukowym poświęconym badaniom nad zeolitami oraz innymi materiałami porowatymi. Konferencja odbędzie się w dniach 4-8 czerwca 2024 rokuOśrodku Badawczo-Konferencyjnym Instytutu Matematycznego PAN - Pałac Będlewo, położonym około 30 km od Poznania. Z uwagi na rozszerzający się zakres tematyczny naszych spotkań, obejmujący różnorodne materiały porowate - nie tylko zeolity, ale także inne porowate tlenki, materiały MOF oraz porowate węgle konferencja ta może znaleźć się w kręgu Państwa zainteresowań.

Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa w tym cyklicznym wydarzeniu nie tylko doświadczonych naukowców, ale również młodą kadrę naukową, w tym doktorantów i studentów. Nasze spotkania zawsze miały na celu nie tylko wysłuchanie wykładów plenarnych, prezentowanych przez znakomitych gości zagranicznych, ale także umożliwienie młodym badaczom prezentacji ustnych komunikatów w przyjaznej atmosferze.

Warto podkreślić, że konferencja stanowi doskonałą okazję do wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów naukowych. Nasza formuła, polegająca na wyborze lokalizacji z dala od dużych aglomeracji, sprzyja integracji uczestników, tworząc przestrzeń do nieformalnych dyskusji.

Dodatkowo, cieszymy się, że możemy zaoferować atrakcyjne warunki finansowe, obejmujące pełen koszt udziału w konferencji (w tym nocleg, wyżywienie oraz udział w imprezach integracyjnych, takich jak bankiet, ognisko i wycieczka) za kwotę 1700/1900 PLN.

Mamy nadzieję, że nasze wydarzenie zwróci Państwa uwagę nie tylko ze względu na interesujący program, ale również ze względu na dostępność cenową. Serdecznie zachęcamy do rozważenia udziału w Forum Zeolitowym i do propagowania tej propozycji wśród młodych adeptów nauki.

Wszystkie informacje dotyczące udziału w konferencji są zamieszczone na stronie internetowej PTZ: http://www.ptz.org.pl/forum.html

Z wyrazami szacunku,

Organizatorzy XXIV Forum Zeolitowego

dr hab. Agnieszka Held, prof. UAM
dr hab. Ewa Janiszewska, prof. UAM
dr hab. Izabela Sobczak, prof. UAM
prof. Maciej Trejda