Komunikat Dziekana

Szanowni Państwo,

w związku z komunikatem JM Rektor UAM, zawartym w liście ogólnouczelnianym z dnia 26 marca 2021, proszę o wstrzymanie do 10 kwietnia wszelkich działań wykonywanych na terenie wydziału z udziałem studentów lub doktorantów. Jednocześnie zachęcam wszystkich do rozważenia możliwości pracy w domu, poza uczelnią.

Rozwiązania dotyczące pracowników niebędących nauczycielami akademickimi oraz pracowników obsługi są wyczerpująco opisane w dwóch pierwszych punktach wspomnianego komunikatu i powinny być regulowane zgodnie z tym zarządzeniem. Oznacza to między innymi, że także pracownicy Centralnego Laboratorium Badawczo-Aparaturowego (d. ŚLUACh ;-)) będą na urlopach.

Przy okazji przypominam o Radzie Dyscypliny 16 kwietnia - proszę o zgłaszanie punktów na Radę do środy, 7 kwietnia

Łączę wyrazy szacunku.

Maciej Kubicki
P.S. Mam wielką nadzieję, że to ostanie spazmy pandemii :-)