Stypendia im. dr. Jana Kulczyka za rok akademicki 2021/2022

Stypendia im. dr. Jana Kulczyka przyznawane są studentom i doktorantom za bardzo dobre wyniki w nauce, wybitne osiągnięcia naukowe oraz aktywność na rzecz Uniwersytetu. Uwzględniana jest również sytuacja materialna kandydatów.

Dokumenty, które powinni złożyć studenci i doktoranci:

1. Podanie.

2. CV ze zdjęciem, maksymalnie 2 strony formatu A4.

3. Wniosek o stypendium (formularze w załączeniu).

4. Oświadczenie dotyczące zgody na przetwarzanie danych osobowych (formularze w załączeniu).

Z uwagi na sytuację związaną z pandemią koronawirusa osoby zainteresowane składają dokumenty wyłącznie w formie elektronicznej, przesyłając je na adresy e-mailowe Biur Obsługi Studenta swoich wydziałów oraz Biur Szkół Doktorskich szkół dziedzinowych.

• Studenci: e-mail Biura Obsługi Studenta wchem@amu.edu.pl (w formie .zip) do 22 listopada włącznie
  • Doktoranci: e-mail doktchem@amu.edu.pl do 12 listopada (do wniosku należy dołożyć charakterystykę osiągnięć, szczegóły w przesłanym doktorantom mailu)

Dziekani (w przypadku studentów) oraz Dyrektorzy Szkół Doktorskich (w przypadku doktorantów) po przeprowadzeniu wstępnej selekcji przesyłają zaopiniowane wnioski (maksymalnie po 2 wnioski studenckie z wydziału i 4 wnioski doktorantów ze szkoły dziedzinowej) do Kapituły Stypendiów im. dr. Jana Kulczyka.

Nazwa Numer Obowiązujący od / Kto wydał Pobierz plik
oswiadczenie-doktorant.docx 26.10.2021 Malwina Gabryel
DOCX
Pobierz DOCX oswiadczenie-doktorant.docx(19.0 KB)