Nowoczesne tablice interaktywne na Wydziale

Z przyjemnością zawiadamiamy, że w dwóch naszych salach dydaktycznych - 4.31 i 4.25 - zostały zainstalowane nowoczesne tablice interaktywne SMART!

Nowy sprzęt usprawni proces nauczania podczas zajęć.  Tablice SMART, oprócz funkcji klasycznej tablicy, umożliwiają prezentację plików PowerPoint bezpośrednio z pendrive'a oraz są podłączone do naszej sieci uniwersyteckiej.  Tablice dają możliwość zapisywania notatek zamieszczonych na tablicy w formie plików PDF.  To świetne narzędzie, które ułatwi dzielenie się wiedzą.  Szczegółowe informacje na temat tablic interaktywnych można znaleźć na stronie tablice.net.pl.  Każda tablica (model SBID-MX286-V4) jest wyposażona w pisak oraz pilot, które można pobrać z portierni wraz z kluczem.