Nasi Pracownicy kolejny raz pobiegli w Poland Business Run

Już kolejny raz Pracownicy naszego Wydziału pobiegli w sztafetowym biegu charytatywnym Poland Business Run. 3 września o godz. 10.00 na stadionie lekkoatletycznym UAM przy ul. Zagajnikowej w szczytnym celu kilometry pokonywały dwie wydziałowe drużyny:

Drużyna Wydział Chemii - SN1 UAM w składzie: dr Sebastian Golczak – kapitan, dr hab. Marcin Kaźmierczak, Prof. UAM dr hab. Tomasz Pędziński, dr Michał Zabiszak oraz Prof. UAM dr hab. Joanna Kurczewska

Drużyna Wydział Chemii - SN2 UAM w składzie: mgr Ewa Biskupska – kapitan, Prof. dr hab. Maciej Kubicki, Prof. dr hab. Renata Jastrząb, dr Jakub Grajewski, Prof. UAM dr hab. Mirosław Gilski.

Rekordzistą na stadionie okazał się Prof. Tomasz Pędziński, który ukończył bieg z czasem 00:16:21!

Wyjazd służbowy i duża odległość od Poznania nie przeszkodziły naszemu Dziekanowi, Prof. Maciejowi Kubickiemu,  we wzięciu udziału wydarzeniu - swoje kilometry pokonał na drugiej półkuli będąc w Australii!

Serdecznie gratulujemy wszystkim, którzy wzięli udział!

Poland Business Run 2023 to charytatywny bieg sztafetowy rozgrywany w formule stacjonarnej w Krakowie oraz globalnej formule wirtualnej w dniu 03.09.2023 r. Celem biegu jest pomoc osobom z niepełnosprawnościami narządów ruchu oraz osobom po mastektomii. Szczegółowe informacje na temat biegu znajdują się pod adresem: https://polandbusinessrun.pl/