Laureaci V edycji konkursu Study@research

Z przyjemnością informujemy, że wśród 63 nagrodzonych projektów w V edycji konkursu Study@research (konkurs IDUB nr 049), znalazło się aż 8 projektów studentów z naszego Wydziału! Ich autorzy to:

• Projekt indywidualny - Jagoda Chudzińska
  • Projekt indywidualny - Ilona Kamyszek
  • Projekt indywidualny - Agata Warlich
  • Projekt zespołowy – Mariia Dolzhenko, Wiktoria Ulińska
  • Projekt zespołowy - Laura Kanon, Piotr Popiołek
  • Projekt zespołowy - Jakub Lewandowski, Julia Jakubik
  • Projekt zespołowy - Ewelina Nowak, Klaudia Tokarska
  • Projekt zespołowy - Ewelina Smolarz, Anna Smoczyńska

Konkurs przeznaczony jest. dla studentów UAM I roku studiów drugiego stopnia lub IV roku jednolitych magisterskich. Laureaci otrzymają dofinansowanie w wysokości do 5 tysięcy złotych dla projektów indywidualnych oraz do 10 tysięcy złotych dla projektów zespołowych. Granty pozwalają na sfinansowanie m.in. zakupu pomocy naukowych, udziału w specjalistycznych szkoleniach, konferencjach naukowych, kosztów publikacji artykułu, a także przewidują wynagrodzenia za włożony wysiłek badawczy.

Spotkanie z Laureatami V edycji konkursu Study@research odbędzie się na platformie MS Teams dnia 6 maja 2022 roku o godz. 9:30.

Serdecznie gratulujemy!