IV Dzień Jakości Kształcenia

Serdecznie zapraszamy całą społeczność akademicką do udziału w IV Dniu Jakości Kształcenia, uczelnianej konferencji w formie zdalnej, która odbędzie się 15 czerwca 2021 r. w MS Teams.

Tematem tegorocznej edycji wydarzenia jest Kształcenie zdalne na UAM – teraz i po pandemii. Spotkają się z Państwem przedstawiciele gremiów uniwersyteckich oraz kadry nauczycielskiej, którzy opowiedzą o różnych aspektach kształcenia zdalnego.

Przedmiotem dyskusji będą zarówno rozwiązania informatyczne stosowane w kształceniu na odległość, jak i kontekst psychologiczny oraz społeczny tego zjawiska. Do rozmowy o zdalnym kształceniu zaproszeni zostali także przedstawiciele studentów i doktorantów oraz laureaci Nagrody „Praeceptor Laureatus”.

Zachęcamy do zapoznania się z programem konferencji i do dołączania do wydarzenia za pośrednictwem linku.

Nazwa Numer Obowiązujący od / Kto wydał Pobierz plik
IV-Dzien-Jakosci-Ksztalcenia-program.pdf 11.06.2021 Malwina Gabryel
Pobierz PDF IV-Dzien-Jakosci-Ksztalcenia-program.pdf(625.6 KB)