II etap XXVII Konkursu Chemicznego UAM - informacje organizacyjne

Szanowni Państwo,

Już w najbliższą sobotę (3.12) odbędzie się II etap XXVII Konkursu Chemicznego UAM. Poniżej zamieszczamy zatem kilka przydatnych informacji organizacyjnych:

1. Zawody zaplanowaliśmy na godz. 11.00 i trwać będą około 180 minut (3 godz.).
  2. Miejscem zawodów jest budynek Wydziału Chemii UAM (Collegium Chemicum) przy ul. Uniwersytetu Poznańskiego 8 w Poznaniu.
  3. Uczestnicy proszeni są o zebranie się kilka minut przed rozpoczęciem etapu w hallu budynku zwanym "Galeria Chemicum" (poziom 2), do którego należy kierować się skręcając na lewo od wejścia głównego i potem, po minięciu dwóch ciągów schodów, należy iść w prawo w kierunku dużej otwartej przestrzeni z czerwonymi ścianami.
  4. Konkurs odbywał się będzie w całości w sali 2.64 (Aula główna Wydziału Chemii UAM).
  5. Szatnia znajduje się na poziomie 1 budynku (piętro niżej niż Aula) i będzie czynna w godzinach 10.30 - 15.00.  Prosimy o pozostawienie wszelkich kurtek, płaszczy itp. w szatni. Prosimy jednak przygotować się na to, ze w budynku panuje obniżona temperatura (około 20 st. C).
  6. Uczestnicy mogą posiadać wyłącznie przybory do pisania oraz kalkulator naukowy. Wszelkie inne pomoce naukowe prosimy pozostawić w domu.
  7. Przypominamy, że warunkiem dopuszczenia do udziału w zawodach jest okazanie przez uczestnika dowodu tożsamości (preferowana jest legitymacja szkolna).
  8. Delegacje prosimy przekazać uczniom uczestniczącym w zawodach - będą stemplowane w trakcie trwania Konkursu.

UWAGA!!! UWAGA!!!

Ze względu na częściowy paraliż komunikacyjny miasta Poznań, prosimy dokładnie zaplanować trasę i czas podróży. Prosimy traktować rozkłady jazdy komunikacji miejskiej z dużą dozą ostrożności i wyłącznie jako informację przybliżoną. Prosimy zwrócić uwagę, iż całkowicie wyłączona z użytku jest linia szybkiego tramwaju łączącego kampus UAM Morasko z centrum miasta, w tym z dworcem Poznań Główny. Kursuje zastępcza komunikacja autobusowa, dla której punktualność nie jest mocną stroną.

W przypadku dalszych pytań, bądź wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji. Kontakt z Komitetem Organizacyjnym Konkursu:

konkurs@amu.edu.pl,

tel. 061-829-1611 lub 061-829-1708.