EPiC - harmonogram i rejestracja na zajęcia

Szanowni Państwo,

informujemy, że na stronie projektu "EPiC - Edukacja, Popularyzacja i Chemia" opublikowany został harmonogram zajęć na semestr zimowy!

W ramach Bloku 1 "Dotknąć, poczuć - zrozumieć!" uczniowie szkół podstawowych oraz średnich, do których skierowana jest oferta tego właśnie modułu, będą mogli m.in.  dowiedzieć się nieco o chemii środków czystości, słodkiej chemii cukru, wykonać swój wymarzony eksperyment czy wybrać się w zjawiskową wycieczkę po układzie okresowym.

ZOBACZ HARMONOGRAM ZAJĘĆ

Jednocześnie informujemy, że dziś rozpoczął się proces rekrutacji na zajęcia "Cukier krzepi" - szczegóły na stronie https://www.facebook.com/events/687038136379764?ref=newsfeed

Zachęcamy dośledzenia profili projektu na platformach Facebook oraz Instagram - znajdą tam Państwo również wiele chemicznych ciekawostek i odpowiedzi na nurtujące niejednego poszukiwacza chemicznych przygód pytania oraz szczegóły dotyczące rekrutacji na poszczególne zajęcia.

"EPiC - Edukacja, Popularyzacja i Chemia" to podzielony na trzy bloki projekt popularyzatorsko-edukacyjny, w którym każdy znajdzie coś dla siebie: od stawiania pierwszych kroków w chemicznym laboratorium, przez przygotowania do konkursów i olimpiad, po wykłady i debaty. Wierzymy, że zróżnicowana formuła, tematy i poziom zajęć pozwolą Państwu wybrać ofertę najlepiej dostosowaną do zainteresowań, umiejętności i szczebla edukacji. Liczne zajęcia zrealizowane w postaci warsztatów dadzą Państwu możliwość samodzielnego eksperymentowania w dobrze wyposażonych laboratoriach uczelnianych. Mamy nadzieję, że formuła debaty i konkursu wykorzystana w niektórych wydarzeniach projektu EPiC pozwoli zaktywizować uczestników i skłonić ich do własnych poszukiwań oraz stawiania pytań.