Ekologiczna metamorfoza na Wydziale Chemii UAM

Drodzy Studenci, Pracownicy, Absolwenci i Przyjaciele Wydziału Chemii UAM,

mamy ogromną radość podzielić się z Wami fantastyczną nowiną! Zazieleniło się u nas jeszcze bardziej, a wszystko dzięki niezwykłej inicjatywie Profesora Skowronka oraz życzliwości dyrekcji likwidowanego centrum handlowego Malta.

Na terenie naszego Wydziału pojawiły się nowe drzewka, które nie tylko dodają uroku naszej przestrzeni akademickiej, ale także stanowią symbol zobowiązania do troski o środowisko.
Serdecznie dziękujemy dyrekcji centrum handlowego Galeria Malta za przekazanie nam drzewek, które wcześniej zdobiły przestrzeń handlową, a teraz będą ozdabiać naszą uczelnię. To piękny przykład, jak wspólne działania mogą przynieść pozytywne zmiany i ułatwić nam dbanie o nasze otoczenie.
Razem tworzymy miejsce, w którym troska o środowisko łączy się z akademicką pasją. Dziękujemy!