Dzień Studenta I roku - Inauguracja

W imieniu władz dziekańskich serdecznie zapraszamy na wydziałową inaugurację roku akademickiego 2023/2024. Inauguracja odbędzie się w dniu 29 września br. o godzinie 12.00 w auli Wydziału Chemii (s.2.64)

Plan inauguracji:

PowitanieSłowo Dziekana WydziałuPrezentacja WydziałuPrezentacja NKChPrezentacja RSSChWręczenie nagród Longo Sed Proximus IntervalloImmatrykulacjaWykład inauguracyjny – prof. UAM dr hab. Anetta Zioła - FrankowskaOficjalne zakończenieInformacje na temat wsparcia osób z niepełnosprawnościamiInformacje na temat lektoratuInformacje na temat bibliotekiInformacje na temat systemu USOSSpotkanie z tutorami

Udział w uroczystej inauguracji połączony jest z obowiązkowym spotkaniem studentów z tutorami, w trakcie którego nastąpi odbiór legitymacji (potwierdzenie płatności za legitymację), dostarczenie zaświadczeń lekarskich oraz uzupełnienie dokumentacji (oryginał Świadectwa dojrzałości) pozwalającej na pełen udział w zajęciach.

Jednocześnie informujemy, że Prorektor ds. studenckich i kształcenia prof. dr hab. Joanna Wójcik serdecznie zaprasza na uroczystość, która odbędzie się 29 września 2023 roku o godz. 9.00 w Auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. H. Wieniawskiego 1. Wydarzenie będzie transmitowane przez Uniwersyteckie Studio Filmowe i dostępne online dla wszystkich zainteresowanych.

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że aby odebrać na piątkowym spotkaniu legitymację konieczne będzie:
- zatwierdzenie oświadczeń zamieszczonych w USOSwebie odnośnie ślubowania, RODO oraz informacji o płatnościach,
- dostarczenie zaświadczenia lekarskiego (Medycyna pracy) o zdolności do studiowania na naszych kierunkach,
- wniesienie opłaty za legitymację (konieczność okazania potwierdzenie przelewu najlepiej w formie papierowej),

Proszę również pamiętać, że bardzo ważne jest również okazanie oryginalnych dokumentów załączonych podczas rekrutacji (świadectwo dojrzałości) w jak najszybszym terminie. Można to zrobić w piątek na spotkaniu tutorskim lub od poniedziałku 2 października br w Biurze Obsługi Studentów.

Biuro Obsługi Studentów
Wydziału Chemii UAM