Dzień Kandydata na UAM już 3 grudnia!

Już 3 grudnia o godz. 13:00 odbędzie się Dzień Kandydata na UAM online! Jeśli jesteś tegoroczną maturzystką/tegorocznym maturzystą, zastanawiasz się, jakie wybrać studia i stoisz przed wyborem przedmiotów maturalnych - koniecznie zarejestruj się na naszej platformie  Dzień Kandydata na UAM online! To właśnie tam dowiesz się więcej na temat uczelni, rekrutacji na UAM czy proponowanych przez wydziały kierunków studiów.

Dla wszystkich, którzy czują chemię do chemii i chcieliby zadać pytania  dotyczące studiowania na naszym wydziale, będziemy do dyspozycji od godziny 14:15, kiedy to rozpoczną się  spotkania wydziałowe i kierunkowe. Przypominamy, że informacje o ofercie studiów na naszym Wydziale znajdziecie również w zakładce "Dla Kandydata".