40km w Poland Business Run!

40 km – tyle łącznie przebiegły wczoraj nasze drużyny w niedzielnym biegu charytatywnym Poland Business Run na rzecz osób z niepełnosprawnościami narządów ruchu oraz po mastektomii.

Drużyna Wydział Chemii - SN1 UAM w składzie: dr Sebastian Golczak – kapitan, dr Marcin Kaźmierczak, Prof. UAM dr hab. Tomasz Pędziński, dr Michał Zabiszak oraz Prof. UAM dr hab. Joanna Kurczewska wybiegali nie tylko pierwsze miejsce wśród drużyn naszego uniwersytetu, ale również 109. miejsce wśród ponad sześciu tysięcy drużyn klasyfikacji generalnej! Brawo!

Świetnie spisała się również druga z naszych wydziałowych drużyn: mgr Ewa Biskupska – kapitan, Prof. dr hab. Maciej Kubicki, Prof. UAM dr hab. Renata Jastrząb, Prof. UAM dr hab. Mirosław Gilski, dr Joanna Kurek.

Gratulujemy uczestnikom i serdecznie dziękujemy wszystkim kibicom za wsparcie!