Noc Naukowców 2023 - zapraszamy

Już 29 września kolejna Noc Naukowców! Zapraszamy do udziału w wydarzeniach organizowanych na naszym Wydziale. Sprawdź naszą bogatą ofertę programową!

Noc Naukowców to coroczna impreza popularnonaukowa organizowana w całej Europie. Wydarzenie zbliża badania i badaczy do społeczeństwa, pokazuje różnorodność nauki i jej wpływ na codzienne życie, a także ma za zadanie zainteresowanie młodych ludzi karierą naukową i badawczą.

Wydarzenia dodatkowe na Wydziale Chemii 👉 Zobacz, jakie dodatkowe wydarzenia przygotowali Pracownicy naszego Wydziału strona 6-7 (rejestracja na zajęcia dodatkowe odbywa się drogą mailową: mbilska@amu.edu.pl)

Co roku miejsca na nasze zajęcia bardzo szybko się zapełniają, dlatego nie zwlekaj i zapisz się już dziś!

Do zobaczenia!