II etap Konkursu Chemicznego - informacje dla uczestników

Szanowni Państwo,

Już w najbliższą sobotę (4. grudnia) odbędzie się II etap Konkursu Chemicznego UAM. Będzie nam niezmiernie miło gościć uczestników w murach budynku Wydziału Chemii UAM przy ul. Uniwersytetu Poznańskiego 8 w Poznaniu. Rozpoczęcie zawodów planowane jest na godzinę 11.00, a szacowana godzina zakończenia na 14.00. Ze względu na procedury związane z obostrzeniami sanitarnymi, prosimy o odpowiednio wcześniejsze przybycie na miejsce, aby uniknąć tłoku przy wejściu do budynku. Przepustowość wejścia jest ograniczona, ze względu na pomiar temperatury ciała każdej osoby wchodzącej wykonywany przez zautomatyzowaną bramkę. Poniżej znajdą Państwo szczegółowe instrukcje oraz informacje dla uczestników i opiekunów. Prosimy aby zapoznali Państwo uczniów z ich treścią.

Ponadto prosimy o informację mailową z danymi opiekunów, którzy planują przyjechać z uczniami i wchodzić do budynku. Zobowiązani jesteśmy do utworzenia listy wszystkich osób wchodzących do budynku, dlatego prosimy o poważne potraktowanie tej prośby.

Przypominamy również, iż każdy uczestnik zobowiązany jest do przekazania organizatorom konkursu wypełnionego i podpisanego oświadczenia o stanie zdrowia uczestnika Konkursu. Proszę pamiętać aby oświadczenie było aktualne (z datą dnia zawodów). Brak oświadczenia będzie skutkował niedopuszczeniem ucznia do wzięcia udziału w zawodach.

Ze względu na sytuację pandemiczną do zawodów dopuszczeni zostaną wyłącznie uczniowie zgłoszeni na przesłanych przez Państwa formularzach. Nie ma możliwości zastąpienia zgłoszonego ucznia przez innego, który wcześniej nie znajdował się na listach startowych.

Apelujemy do państwa o przestrzeganie obostrzeń sanitarnych, w szczególności do stosowania maseczek ochronnych oraz zachowania bezpiecznego dystansu od innych osób znajdujących się w budynku Wydziału Chemii.

Prosimy również, aby uczniowie i/lub opiekunowie, którzy w dniu zawodów będą odczuwać jakiekolwiek dolegliwości mogące sugerować zakażenie wirusem SARS-CoV-2 zrezygnowali z udziału w Konkursie. Prosimy pamiętać, iż podstawową bronią przeciw pandemii jest zdrowy rozsądek.

W razie pytań, bądź wątpliwości dotyczących organizacji i przebiegu Konkursu prosimy o kontakt z Komitetem Organizacyjnym poprzez e-mail: konkurs@amu.edu.pl lub telefonicznie na nr 061-829-1708.

INSTRUKCJE DLA UCZESTNIKÓW II ETAPU KONKURSU CHEMICZNEGO