XXV Sympozjum NKCh UAM w Jeziorach

W dniach 5-7 listopada członkowie Naukowego Koła Chemików UAM uczestniczyli w XXV edycji Ogólnopolskiego Sympozjum Naukowego Koła Chemików UAM, które zgodnie z tradycją odbywa się w stacji ekologicznej w Jeziorach pod Poznaniem. Dla młodych naukowców jest to nierzadko pierwsza okazja do wygłoszenia przed większą publiką referatu z badań własnych oraz prezentacji popularnonaukowych.

Studenci oraz członkowie honorowi w ciągu trzech dni mieli okazję wysłuchać czterech wykładów, które wygłosili Prof. Mariusz Pietrowski – opiekun NKCh UAM, oraz dawni członkowie NKCh i organizatorzy pierwszego sympozjum – Prof. Adam Kubas, dr Dawid Frąckowiak i dr Dorota Jakubczyk. Zgodnie z tradycją, przyznane zostały wyróżnienia za najlepsze wystąpienia:

Studenci:

• I miejsce – Adrian Drozdowski