Wykłady online dotyczące badań metabolomicznych

Szanowni Państwo,

informujemy o interdyscyplinarnych wykładach online organizowanych przez Wydział Biologii UAM. Wykłady dotyczące badań metabolomicznych w medycynie, biologii i biotechnologii w formie 5 cotygodniowych spotkań (poniedziałki, godz. 7.30 – 9.00) rozpoczną się 11 kwietnia 2022 r. Wykłady poprowadzi prof. dr hab. Piotr Młynarz, znany i ceniony ekspert rangi międzynarodowej w dziedzinie badań metabolomicznych. Prof. dr hab. Piotr Młynarz jest Dziekanem Wydziału Chemicznego Politechniki Wrocławskiej oraz pełni funkcję kierownika Katedry Biochemii, Biotechnologii i Biologii Molekularnej Wydziału Chemicznego Politechniki Wrocławskiej.

Link do spotkań MS Teams

Wykłady są prowadzone w ramach projektu „UNIWERSYTET JUTRA – zintegrowany program rozwoju Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu” nr POWR.03.05.00-00-Z303/17 oraz „UNIWERSYTET JUTRA II - zintegrowany program rozwoju Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu”, nr POWR.03.05.00-00-Z303/18.

Deklaracja uczestnictwa w projekcie wraz z oświadczeniem RODO jest udostępniona do pobrania w aplikacji OneDrive. Proszę o pobranie pliku, wypełnienie i odesłanie deklaracji do p. Hanny Kustoń na adres hkuston@amu.edu.pl Proszę nie wypełniać deklaracji on-line.

Link do pobrania deklaracji: Deklaracja uczestnictwa_RODO.docx

Pytania prosimy kierować na adres alicja@amu.edu.pl