VI Poznańskie Sympozjum Młodych Naukowców - Prezentacje magistrantów 2023

W środę 7 czerwca na Wydziale Chemii UAM odbędzie się kolejna edycja Poznańskiego Sympozjum Młodych Naukowców, w trakcie którego prezentować się będą magistranci kończący swoje prace dyplomowe w roku akademickim 2022/2023.

W trakcie sympozjum prezentacje wygłoszone zostaną w formie komunikatów ustnych nieprzekraczających 10 minut oraz podczas sesji posterowej.

Postery powinny zostać przygotowane w rozmiarze A1 w układzie pionowym. Będzie je można zawieszać zgodnie z poniższym harmonogramem od godziny 8:00. Studenci prezentujący swoje wyniki w trakcie sesji posterowej proszeni są o obecność przy swoim posterze podczas jej trwania.

Prezentacje multimedialne prosimy zgrywać przed sesjami. Będzie to możliwe w środę od godziny 8:30 oraz w przerwie pomiędzy sesją pierwszą a drugą.

Szczegółowy harmonogram sympozjum znajduje się w załączniku poniżej. Prośby o ewentualne zmiany prosimy kierować na adres mailowy wchmedia@amu.edu.pl

Nazwa Numer Obowiązujący od / Kto wydał Pobierz plik
PSMN 2023 harmonogram 5.06.2023 Malwina Gabryel
Pobierz PDF PSMN 2023 harmonogram(273.1 KB)