V Ogólnopolska Olimpiada Krystalograficzna

Drogie Studentki, Drodzy Studenci,

serdecznie zachęcamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w V Ogólnopolskiej Olimpiadzie Krystalograficznej. Zakres wiedzy krystalograficznej objętej konkursem jest podany na stronie internetowej Ogólnopolskiej Olimpiady Krystalograficznej www.komkryst.pan.pl. Umieszczono tam również inne informacje, dotyczące przebiegu konkursu, w tym regulamin Olimpiady, oraz przykładowe pytania konkursowe.

Zgłoszenia wybranych kandydatów do ogólnopolskiego finału Olimpiady powinny wpłynąć do Komisji drogą mailową najpóźniej 15 maja 2023 r. Adres i formularz zgłoszenia dostępne są na stronie internetowej Olimpiady (www.komkryst.pan.pl). Zawody finałowe odbędą się 5 lipca 2023 r. na Wydziale Chemii Uniwersytetu Wrocławskiego. Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się 6 lipca 2023 r. w ramach 64 Konwersatorium Krystalograficznego we Wrocławiu.