Stypendium Santander dla Erasmusa

Bank Santander uruchamia pierwszą edycję Stypendium Santander dla Erasmusa w czterech krajach europejskich, w których prowadzony jest program Santander Universidades. Celem projektu jest pomoc studentom w rozwoju osobistym i wsparcie edukacji na uczelniach wyższych.

Poprzez ten program chcemy zwiększyć zatrudnienie wśród młodych, promować rozwój nowych umiejętności, zachęcać do udziału w życiu społecznym Unii Europejskiej, wspierać innowacje, zmniejszyć odsetek przerwanej edukacji oraz promować mobilność  i współpracę międzynarodową.

Jeśli studiujesz, osiągasz dobre wyniki w nauce i planujesz wyjazd za granicę w ramach programu Erasmus+, złóż wniosek o Stypendium Santander dla Erasmusa 2023. Jest to szansa na dodatkowe 2500 PLN, które pomogą Ci pokryć koszty pobytu za granicą.

Szczegóły na stronie https://www.becas-santander.com/pl/sites/stypendium-santander-dla-erasmusa.html

Nazwa Numer Obowiązujący od / Kto wydał Pobierz plik
Santander_Uni_Erasmus_infografika_A4_2_2.pdf 17.01.2023 Malwina Gabryel
Pobierz PDF Santander_Uni_Erasmus_infografika_A4_2_2.pdf(251.9 KB)