Staż w Dziale Wsparcia Technicznego Jakości

Fabryka leków należąca do grupy Delpharm poszukuje Stażysty/Stażystki w Dziale Wsparcia Technicznego Jakości

Zakres odpowiedzialności:

• Wsparcie bieżących aktywności działu.
  • Uczestnictwo w walidacji systemów skomputeryzowanych, testowanie systemów skomputeryzowanych, opracowywanie dokumentacji walidacyjnej.
  • Uczestnictwo w walidacji Arkuszy Kalkulacyjnych, testowanie Arkuszy Kalkulacyjnych, opracowywanie dokumentacji walidacyjnej.
  • Uczestnictwo w procesach opracowania i walidacji instrumentalnych metod analitycznych i wsparcie w rutynowych analizach
  • Wsparcie przy opracowywaniu dokumentacji jakościowej w tym instrukcje, SOPy.

Kogo szukamy?

• Studentka/ Student IV lub V roku, absolwent kierunków chemicznych lub pokrewnych: preferowana technologia chemiczna, chemia, farmacja, towaroznawstwo, biologia, biotechnologia, zarządzanie jakością.
  • Znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office).
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na praktyce w firmie w obszarze zapewniania jakości, kontroli jakości, obszarach związanych z walidacją systemów skomputeryzowanych.
  • Wysoka motywacja do ciągłego podnoszenia kompetencji i rozwoju.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy z zespole.
  • Doskonała organizacja pracy własnej.
  • Zdolność do szybkiego uczenia się i adoptowania zmian.
  • Znajomość języka polskiego i angielskiego w mowie i piśmie umożliwiająca komunikację i pracę z dokumentacją.

Oferujemy:

• Kulturę pracy opartą na wartościach,
  • Staż na okres 12 miesięcy z możliwością przedłużenia do 18 miesięcy w oparciu o Umowę Zlecenie,
  • Stawkę godzinową 26 zł brutto/h w czasie pierwszych 6 miesięcy, przy przedłużeniu stażu do 12 lub 18 miesięcy stawka przez kolejny okres 28 zł brutto/h,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • System benefitów Randstad Plus (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, zniżki na zakupy online).

Jeśli jesteś zainteresowany/-a ofertą,

wyślij nam swoje CV na adres: communication-hr.poznan@delpharm.com

Nazwa Numer Obowiązujący od / Kto wydał Pobierz plik
Delpharm_Poznan_stazysta_-_ogloszenie.pdf 15.03.2022 Malwina Gabryel