Spotkanie z firmą Delpharm 21.01.2022 r.

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z firmą Delpharm (właścicielem przejętej od GlaxoSmithKline fabryki leków w Poznaniu) - wiodącym wytwórcą kontraktowym z branży farmaceutycznej. Tematem spotkania będzie zaprezentowanie farmaceutycznych procesów technologicznych, a także funkcjonowania kontroli jakości w przemyśle farmaceutycznym i wyzwań, jakie się z tym wiążą.

Prelegentami będą pracownicy fabryki leków w Poznaniu, którzy z perspektywy praktyków pokażą, z jakimi wyzwaniami spotykają się chemicy w branży farmaceutycznej.

Głównym celem spotkania jest przybliżenie Państwu działalności badawczej i rozwojowej w zakresie badań prowadzonych przez Firmę Delpharm w celu nawiązania współpracy oraz możliwości aplikowania o praktyki i staże studenckie.

Uczestnicy spotkania będą mieli możliwość wygrania niespodzianki ufundowanej przez firmę Delpharm.

Spotkanie odbędzie się w piątek 21 stycznia 2022 roku w Auli Wydziału Chemii UAM (2.64) w godz. 14:00 - 15:30.