Propozycje zakupu książek do księgozbioru Biblioteki Uniwersyteckiej

Biblioteka Uniwersytecka w Poznaniu serdecznie zaprasza do zapoznania się z nową usługą Nasza oferta – Twój wybór.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naukowym społeczności akademickiej UAM, Biblioteka Uniwersytecka zaprasza do współtworzenia księgozbioru Biblioteki poprzez uczestnictwo w zakupie książek.

W ramach usługi Nasza oferta – Twój wybór zachęcamy do zapoznania się z ofertą zakupu zagranicznych książek naukowych. Na stronie BUP będą sukcesywnie prezentowane publikacje renomowanych wydawnictw obcojęzycznych, które – po uprzednim wskazaniu – mogą zostać włączone do księgozbioru biblioteki.

Mając na uwadze znaczenie dzielenia się wiedzą i jej wspólnego kreowania we współczesnej przestrzeni informacyjnej, zapraszamy do wskazywania tytułów książek, które mogłyby zostać wykorzystane w Państwa badaniach i pracach naukowych

Prosimy o przesyłanie propozycji zakupu wraz z numerem karty bibliotecznej na adres ofertabup@amu.edu.pl.

Wszystkie potrzebne informacje dostępne są na stronie: https://lib.amu.edu.pl/propozycje-zakupu-ksiazek/

Biblioteka Uniwersytecka w Poznaniu