Podchody na Wydziale Chemii

Dokładnie tydzień temu w poniedziałek, na naszym Wydziale odbyły się zorganizowane przez Klub Planszówkowy Panaceur podchody. Wydarzenie skierowane było do studentów I roku i miało na celu - tuż obok świetnej zabawy - pomóc zdobyć orientację w naszym wydziałowym budynku. Pierwszoroczni studenci musieli odnaleźć strategiczne punkty w Collegium Chemicum, ale również wykazać się wiedzą chemiczną - m.in. rozwiązywali zadania redoks, zmierzyli się z mini testem z BHP oraz rozpoznawali sławne postacie, które odegrały istotną rolę w rozwoju chemii. Sprawdzona została również niezbędna wiedza czytelnika uniwersyteckiej biblioteki.

Do Klubu Planszówkowego może dołączyć każdy student Wydziału Chemii. Spotkania odbywają się w poniedziałki od godziny 16:00 oraz w czwartki od godziny 16:30. Profile Klubu można znaleźć w serwisie Instagram oraz na Facebooku - serdecznie zapraszamy!