Nabór do konkursu o Stypendium im. dr. Jana Kulczyka

Wzorem lat ubiegłych rozpoczął się nabór wniosków w konkursie o Stypendia im. dr. Jana Kulczyka. Studenci zainteresowani aplikowaniem w konkursie proszeni są o zapoznanie się z obowiązującym Regulaminem Przyznawania Stypendiów im. dr. Jana Kulczyka.  Wnioski wyłącznie w formie elektronicznej (jako jeden scalony plik pdf opisany imieniem i nazwiskiem) prosimy składać na adres mailowy wchem@amu.edu.pl w terminie nieprzekraczalnym do 25 maja. Zgłoszenia złożone po terminie będą odrzucone ze względów formalnych. Po weryfikacji i ustaleniu rankingu dwa najlepsze wnioski zostaną wysłane do Biura Prorektor ds. studenckich i kształcenia prof. Joanny Wójcik.

Dokumenty, które należy złożyć:

1. Podanie.

2. CV ze zdjęciem, maksymalnie 2 strony formatu A4.

3. Wniosek o stypendium (formularze w załączeniu).

4. Oświadczenie dotyczące zgody na przetwarzanie danych osobowych (formularze w załączeniu).

Nazwa Numer Obowiązujący od / Kto wydał Pobierz plik
ogloszenie-Stypendia-im-dr.-Jana-Kulczyka-2020-2021-002.doc 29.04.2021 Malwina Gabryel
DOC
Pobierz DOC ogloszenie-Stypendia-im-dr.-Jana-Kulczyka-2020-2021-002.doc(30.0 KB)