Konkurs na motyw graficzny

Dziekan Wydziału Chemii UAM ogłasza konkurs!

Konkurs dla osób kreatywnych i interesujących się grafiką! Masz pomysł na wydziałowy motyw graficzny, który znajdzie się na gadżetach reklamowych? Jeśli tak, koniecznie prześlij swoją propozycję na adres wchmedia@amu.edu.pl Najciekawszy pomysł wybrany przez Dziekana Wydziału Chemii prof. Macieja Kubickiego znajdzie się na materiałach promocyjnych i reklamowych Wydziału Chemii. Nagrodą będzie seria gadżetów z nowym motywem graficznym.

Konkurs ma charakter otwarty. Na propozycje czekamy do 31 grudnia. Zwycięzca zostanie wybrany do 10 stycznia 2022 r.

Projekt musi być być oryginalny, czytelny, funkcjonalny, i nawiązujący do tematyki chemicznej. Projekt w wersji elektronicznej powinien być dostarczony w formacie wektorowym (CDR, PDF) oraz niezależnie od tego w jednym z formatów graficznych (JPG, PNG), zapisany w rozdzielczości minimum 300 dpi.