Dzień Kandydatki i Kandydata do Szkół Doktorskich UAM

Już 5 maja o godz. 19:00 zapraszamy do udziału w Dniu Kandydatki i Kandydata do Szkół Doktorskich UAM.Wydarzenie odbędzie się w formie online, za pośrednictwem MS Teams.

W programie wydarzenia m.in. spotkanie z Prorektorem ds. projektów badawczych i doktorantów prof. dr hab. Przemysławem Wojtaszkiem. Jest to niepowtarzalna okazja, by dowiedzieć się, co oferuje Wam nasz Uniwersytet.

Podczas tego nadchodzącego wydarzenia zapoznacie się ze wszystkimi najważniejszymi kwestiami dotyczącymi nauki w szkołach doktorskich UAM – począwszy od zasad rekrutacji i regulaminów, poprzez ofertę dydaktyczną, aż po możliwości dalszego rozwoju naukowego i osobistego.

Po tym spotkaniu odbędą się spotkania z przedstawicielami każdej ze szkół. Będziecie mogli poznać Dyrektorów poszczególnych szkół oraz wziąć udział w sesji Q&A z nimi i z przedstawicielami doktorantów!

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy – jeśli marzy Wam się dalsza kariera akademicka to wydarzenie z pewnością jest dla Was!

Dołącz do wydarzenia (MS Teams)

Wydarzenie na FB