Ankietyzacja Przyjazne Biuro Obsługi Studentów

Drodzy_gie Studenci_tki!

W imieniu Komisji Spraw Studenckich i Jakości Kształcenia Samorządu Studentów informujemy, że 12 kwietnia rozpoczęła się Ankietyzacja Przyjazne Biuro Obsługi Studentów (Ankietyzacja PBOS).

W tym miejscu warto sobie przypomnieć, czym jest Ankietyzacja PBOS?

Jest to coroczne badanie ankietowe oceniające pracę Biur Obsługi Studentów (wcześniej Dziekanatów) oraz samodzielne sekcje ds. studenckich UAM.

Głównym celem inicjatywy jest ewaluacja jakości pracy kadry administracyjnej – wskazanie pozytywnych sytuacji, które należałoby chwalić i propagować oraz sytuacji niepożądanych, które należałoby zniwelować.

Regularność badania pozwala na sprawdzanie relacji, jakie zachodzą między studentami Uniwersytetu a pracownikami Biur Obsługi Studentów oraz dostosowanie sposobu przeprowadzenia ankietyzacji, tak aby dotarła do jak największej grupy odbiorców.

W związku z tym, tegoroczna ankietyzacja została przygotowana zarówno w języku polskim i języku angielskim.

Badanie będzie trwało do 29 kwietnia i już od 12 kwietnia jest dostępne w systemie Ankieter oraz USOSweb. Link do ankiety: https://ankieter.amu.edu.pl/surveys/3500/

Serdecznie zachęcamy do wypełnienia ankiety oraz obserwowania działań w sprawie Ankietyzacji PBOS w mediach społecznościowych Samorządu Studentów UAM oraz stronach wydziałowych.