Data wydarzenia:

Inauguracja Roku Akademickiego 2022/2023 na Wydziale Chemii

Szanowni Państwo,

W imieniu władz dziekańskich serdecznie zapraszamy wszystkich studentów pierwszego roku studiów I stopnia na wydziałową inaugurację roku akademickiego 2022/2023. Inauguracja odbędzie się w dniu 4 października o godzinie 13.00 w auli Wydziału Chemii (s.2.64) (ul. Uniwersytetu Poznańskiego 8, 61-614 Poznań).
Udział w uroczystej inauguracji połączony jest z obowiązkowym spotkaniem studentów z tutorami, w trakcie którego nastąpi odbiór legitymacji, dostarczenie zaświadczeń lekarskich oraz uzupełnienie dokumentacji pozwalającej na pełen udział w zajęciach.

Plan inauguracji:

• Powitanie
  • Słowo Dziekana Wydziału
  • Prezentacja Wydziału
  • Prezentacja NKCh
  • Prezentacja RSSCh
  • Wręczenie nagród: Longo Sed Proximus Intervallo, Stypendia Ministra, wyróżnienia za najlepsze prace magisterskie obronione w roku akademickim 2021/2022
  • Immatrykulacja
  • Wykład inauguracyjny – prof. dr hab. Tomasz Grzyb
  • Oficjalne zakończenie
  • Informacje na temat studium wychowania fizycznego
  • Informacje na temat wsparcia osób z niepełnosprawnościami
  • Informacje na temat lektoratu
  • Informacje na temat biblioteki
  • Informacje na temat systemu USOS
  • Spotkanie z tutorami

Jednocześnie informujemy, że inauguracja ogólnouniwersytecka odbędzie się dnia 3 października o godz. 10:00 w Auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu przy ul. H. Wieniawskiego 1 (szczegóły wydarzenia), a uniwersytecki Dzień Studenta Pierwszego Roku tego samego dnia, również w Auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu przy ul. H. Wieniawskiego 1, o godz. 15:00 (szczegóły).