Konkurs na motyw graficzny

Szanowni Państwo,

Serdecznie dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Po burzliwej dyskusji komisja konkursowa ogłasza, że zwycięzcą w Konkursie Dziekana na wydziałowy motyw graficzny, który znajdzie się na serii gadżetów wydziałowych zostaje:

orzeł uam z napisem wydział chemii, pikiem oraz wzorem chemicznym

Autorowi projektu serdecznie gratulujemy pomysłu i wykonania a wszystkich Państwa zachęcamy do śledzenia naszej strony – kolejne konkursy niebawem!


Dziekan Wydziału Chemii UAM ogłasza konkurs!

Konkurs dla osób kreatywnych i interesujących się grafiką! Masz pomysł na wydziałowy motyw graficzny, który znajdzie się na gadżetach reklamowych? Jeśli tak, koniecznie prześlij swoją propozycję na adres wchmedia@amu.edu.pl Najciekawszy pomysł wybrany przez Dziekana Wydziału Chemii prof. Macieja Kubickiego znajdzie się na materiałach promocyjnych i reklamowych Wydziału Chemii. Nagrodą będzie seria gadżetów z nowym motywem graficznym.kartka z napisem konkurs, obok pędzle malarskie i farby

Konkurs ma charakter otwarty. Na propozycje czekamy do 31 grudnia. Zwycięzca zostanie wybrany do 10 stycznia 2022 r.

Projekt musi być być oryginalny, czytelny, funkcjonalny, i nawiązujący do tematyki chemicznej. Projekt w wersji elektronicznej powinien być dostarczony w formacie wektorowym (CDR, PDF) oraz niezależnie od tego w jednym z formatów graficznych (JPG, PNG), zapisany w rozdzielczości minimum 300 dpi.

Regulamin