Dzień Kół Naukowych UAM za nami

W ubiegły piątek na naszym Wydziale odbyło się wydarzenie przygotowane przez Samorząd Studentów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu o nazwie "Dzień Kół Naukowych UAM".
To właśnie 14 kwietnia kilkadziesiąt kół naukowych i organizacji studenckich prezentowało swoje dotychczasowe osiągnięcia i zainteresowania, pokazując nam przy tym jak przydatna w rozwoju kariery akademickiej jest możliwość realizowania aktywności pozaprogramowych.
Wyróżnione zostały najlepsze koła naukowe i organizacje studenckie Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu w kategorii naukowej oraz prospołecznej.
Koordynatorką wydarzenia była studentką III roku Wydziału Chemii Dominika Kółeczko.

W kategorii naukowej wyróżnione zostały koła/organizacje:

🏅Koło Naukowe Prawa Medycznego ”LEGE ARTIS”
🏅Koło Naukowe Przyrodników
🥉 3. miejsce zajęło Naukowe Koło Chemików Wydziału Chemii UAM
🥈 Walkę o 2. miejsce wygrało Studenckie Koło Naukowe Historyków UAM im. Gerarda Labudy.
🥇 Miejsce 1. zdobyło Studenckie Koło Naukowe Errno!

W kategorii prospołecznej wyróżnione zostały koła/organizacje:

🏅Studenckie Koło Naukowe KRAM (Kreatywnego Rozwoju Aktywności Młodzieży)
🏅Studenckie Interdyscyplinarne Koło Naukowe Dydaktyki Matematyki
🥉 3. miejsce zajęło Radio Meteor UAM
🥈 Na 2. usadowiło się Studenckie Koło Naukowe Edukacji Ekologicznej.
🥇 Natomiast miejsce 1. należy do Naukowe Koło Logopedyczne FiloLOG!